LV | RU

     SIA "Autoceļi" dibināta 1993. gadā un sākotnēji specializējās ceļu remontu veikšanā un tehnikas nomā. Šobrīd uzņēmumam ir izveidojusies stabila materiāltehniskā bāze, iegūta nozīmīga pieredze un sapulcināts veiksmīgs kolektīvs, pateicoties kam gada apgrozījums sasniedz aptuveni 1 400 000 EURO.

     SIA "Autoceļi" viena no lielākajām bagātībām ir darbinieki. Kolektīvs ir samērā neliels- pastāvīgi strādā aptuveni 20 darbinieki, kuri lielākoties ir gados jauni cilvēki ar atbilstošām iemaņām un prasmēm.

     Ceļu būves uzņēmumā, īpaši asfaltēšanas darbos, ļoti liela loma ir tehnikai. Tikai ar mūsdienīgāko tehniku iespējams veikt darbus atbilstošā kvalitātē. Uzņēmuma rīcībā ir moderni asfalta klājēji, ceļu veltņi un cita smagā tehnika. Ne mazāk svarīgi ir arī kvalitatīvi materiāli, esam noslēguši sadarbības līgumus par materiālu piegādēm ar pazīstamiem uzņēmumiem kā "Betona Mozaika", "Siguldas bloks", "Siguldas Būvmeistars", "Ceļu pārvalde" , u.c.

 

     Uzņēmuma vadība ir nonākusi pie secinājuma, ka pasūtītājs šobrīd izvirza divas būtiskākās prasības darbuzņēmējiem - kvalitāte un termiņi. SIA "Autoceļi" šīs prasības apmierina. Mūsu mērķis ir turpināt uzsākto attīstību, veidojot abpusēji izdevīgas attiecības ar klientiem. Mēs vienmēr esam ceļā. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mūsu mērķis ir turpināt uzsākto attīstību, veidojot abpusēji izdevīgas attiecības ar klientiem. Mēs vienmēr esam ceļā. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Kontakti

SIA "Autoceļi"
Rīga, Stendera iela Nr.7A, LV-1014
Tālrunis/fakss: 67270724
Mob. tālrunis: 29422895
E-pasts: